AB Teknikk AB Teknikk
  
  
Min konto  |  Handlekurv  |  Kasse      
Produkter
Action kamera
Alarm til bil og mc
Blindsone system
Dashbordkamera
Div produkter
DVR opptakere
Fjøskamera
GPS / Navigasjon
GPS trackere
GSM kamera og strøm styring
Invertere Batteriladere
IP kamera nettverkskamera
Kabler, stativ, etc
LCD skjermer løse
LED arbeidslys og pærer
Montering
Multimedia
Overvåkingskamera
Ryggekamera løse
Ryggekamera system
Ryggekamera trådløst
Ryggekamera med GPS
Ryggesensor trådløs
Ryggesensor kablet
Sletting av feilkoder OBD
Startbooster, strømforsyning
TPMS Dekktrykkovervåking
Trådløse sendere og mottakere
Xenon lys
Xenon arbeidslys,1000 metere
Ukens tilbud
Kundesenter
Fraktinformasjon
Sikkerhet
Kjøpsbetingelser
Om oss
Referanser
Kontakt oss

Logg inn
Epost adresse:
Passord: (Nytt passord)
Ny kunde? (Ny konto).
Om oss Om oss

AB Teknikk importerer, monterer og selger sikkerhetsutstyr til lastebil, landbruk, annlegg, bobil og personbilmarked. Vi har det meste på lager innen: ryggekamera, ryggesensor, blindsonekamera, trådløse overvåkingskamera, GSM kamera, blindsoneradar, TPMS dekktrykk varsling system, multimedia/DVD, xenon og GPS.

Slå gjerne på tråden eller mail oss om du har spesielle ønsker eller vil ha råd/tips. Vi monterer også for kunder i Akershus og Oslo, samt deler av Buskerud.

(se gjerne bilder under referanser)

AB Teknikk, Grindstuveien 41, 1349 Rykkinn
Tlf: 67 41 59 58, E-post:
post@abteknikk.no

Utvalgte varer kan også bestilles og normalt monteres hos:

 

Akershus:

A-K Maskiner AS www.a-k.no

Auto Transport Service AS www.autotransport.no

Bengtson Autosalg www.bengtson.no

Skala Service AS (Bussbygg Oslo) www.bussbygg.no

ETAC AS Frogner (Ryggekamera + sensorer)   Web

Iveco Bærum www.iveco.com

Follo Landbrukshandel AS www.follolandbrukshandel.no

Fornebu Bil AS www.fornebubil.no

Last og Tank AS på Rud

Romerike Auto AS www.romerikeauto.no

Qvales MC Utleie (xenon til MC) www.qvalemc.no

Volvo Maskin AS Kolbotn

 

Aust Agder

ETAC AS Arendal http://etac.no/no/bil/Personale/Arendal/

 

Buskerud

A-K Maskiner Hokksund AS www.a-k.no

A-K Maskiner Hønefoss AS www.a-k.no

Bertel O Steen Buskerud AS Web

ETAC AS Helgelandsmoen Web

Handicare AS Drammen Web

Kongsberg Caravan AS www.kongsberg-caravan.no

MAN Last og Buss AS Drammen Web

Norsk Scania AS Drammen Web

RSA Drammen AS www.rsa.no

Skare&Nes AS www.skare-nes.no

 

Finmark

Bil & Rekvisita AS www.automester.no

Hauans Alta AS www.hauans.com

 

Hedmark

A-K Maskiner Rudshøgda www.a-k.no

A-K Maskiner Stange www.a-k.no

A-K Maskiner Tynset www.a-k.no

ETAC AS http://etac.no/no/bil/Personale/Elverum/

Haugsveen & Fjeldstad Landbruk AS www.hfl.no

Trysil Maskin AS www.trysil-maskin.no

Westrum AS www.westrum.no

 

Hordaland

A-K Maskiner Bergen www.a-k.no

A-K Maskiner Voss www.a-k.no

Bilsalg Kokstad Bergen AS www.bilsalgkokstad.no

Bomobil AS www.bomobil.no

ETAC AS Bergen http://etac.no/no/bil/Personale/Bergen/

Elite Caravan AS www.elitecaravan.no

Førde Auto As

Gantic AS www.gantic.no

Handicare AS Bergen Web

Teigland Mek AS

Vest Auto AS www.vest-auto.no

Vest Caravan AS Web

Vognteknikk AS www.vognteknikk.no

 

Møre og Romsdal

A-K Maskiner Eide www.a-k.no

A-K Maskiner Østra www.a-k.no

Bilsalg Kokstad Molde www.bilsalgkokstad.no

ETAC AS Tresfjord http://etac.no/no/bil/Personale/Tresfjord/

Handicare AS Ålesund Web

Hausken Traktor og Maskin AS www.htm.no

Løviknes Caravan AS www.bobiler.net

Partners Åndalsnes AS www.volvo.com

Remseth Maskin AS www.remseth-maskin.no

 

Nordland

A-K Maskiner Berg AS www.a-k.no

A-K Maskiner Leknes www.a-k.no

Bjørklund Mek Verksted AS

Noa Maskin AS www.noamaskin.no

Ørjedal Maskin AS www.orjedalmaskin.no

 

Nord Trøndelag

A-K Maskiner Grong www.a-k.no

A-K Maskiner Steinkjer www.a-k.no

A-K Maskiner Stjørdal www.a-k.no

Bobilsenteret Namsos AS www.bobilnamsos.no

Handicare AS Levanger Web

 

Oppland

A-K Maskiner Dokka www.a-k.no

A-K Maskiner Gjøvik www.a-k.no

A-K Maskiner Leira www.a-k.no

A-K Maskiner Lom www.a-k.no

A-K Maskiner Vinstra www.a-k.no

Aspehol Salg & Service

Hadeland Bil AS www.hadelandbil.no  

Handicare AS Lillehammer Web

Helges Bil AS www.helgesbil.no

Valdres Bil AS http://www.helgesbil.no 

 

Oslo

Biltekno AS http://biltekno.no   

Volvo Truck Shop Norge www.volvo.no

Møller Bil Skøyen www.mollerbil.no/skoyen

Norsk Scania AS www.scania.no

Bertel O Steen Mercedes www.mercedes-benz.no

Handicare AS Oslo Web

Haugs's Maskinforretning AS Web

Rich Steen AS http://richsteen.no

 

 

Rogaland

Amobil.no AS http://abobil.no

A-K Maskiner Bryne www.a-k.no

A-K Maskiner Haugaland www.a-k.no

A-K Maskiner Nærbø www.a-k.no

Bø Bil AS

ETAC AS Sandnes http://etac.no/no/bil/Personale/Sandnes/

Karmsund Sveis og Påbygg www.karmsund-sveis.no

Maskin & AutoService AS www.masauto.no

Monteringservice AS  Web

ØMI AS  http://www.ømi.no

 

Sogn og Fjordane

A-K Maskiner Førde www.a-k.no

A-K Maskiner Vik www.a-k.no

AS Autoservice www.as-autoservice.no

Auto Last Møre AS www.autolast.no

Biltreff AS www.biltreff.no

Nomek AS www.nomek.as

 

Sør Trøndelag

A-K Maskiner Brekstad www.a-k.no

A-K Maskiner Fannrem www.a-k.no

A-K Maskiner Klett www.a-k.no

A-K Røstad Landbruksverksted http://www.ak-rostad.no/

ETAC AS Trondheim http://etac.no/no/bil/Personale/Trondheim/

Handicare AS Trondheim Web

Landteknikk Fabrikk AS www.lt-fabrikk.no

MaMo Maskin Oppdal www.mamo.no

Zesam Traktor & Maskin AS www.zesam.no

 

Telemark

A-K Maskiner Seljord www.a-k.no

A-K Maskiner Skien www.a-k.no

Hans Riis jr

TT Maskin Telemark Traktor

 

Troms

Dagenborg Maskin AS www.dagenborg.no

Handicare AS Tromsø Web

Transportsentrum i Tromsø www.mamut.net/transportsentrum

 

Vest Agder

A-K Maskiner Vigeland http://www.a-k.no/

ETAC AS Kristiansand Web

Handicare AS Kristiansand Web

 

Vestfold

Larvik Last og Buss AS www.larvik-last.com

Porsgrunn Rørleggerforretning AS Hytteavd. GSM kamera http://prf.no

Stålerød Bilteknikk www.s-b-t.no

 

Østfold

A-K Maskiner Mysen www.a-k.no

A-K Maskiner Sarpsborg www.a-k.no

E-18 Lastebilservice AS

Liftco AS www.liftco.no

Liftverksted AS

Halden Auto AS www.haldenauto.no 

Handicare AS Moss Web

Man Truck og Bus Sarpsborg Web

Officer Sarpsborg AS (gsm kamera) www.officer.no

Rygge Varebilinnredning AS www.varebilinnredning.no

Sveis og Hydraulikk AS

Fortsett
Handlekurv
Handlekurven er tom

Handleguide
1. Finn produkt(er)
2. Kjøp
3. Klikk handlekurv
4. Se/endre handlevogn
5. Klikk "Kasse"
6. Velg fraktmåte
7. Velg betalingsmåte
8. Kontroll før kjøp
9. Kjøp
10. Bekreft ordre
Til kasse

Artikler/Nyheter
7" LCD Multimediaspiller GPS/TV/
Tilbud
Skjerm splitter, 4 kanals
Skjerm splitter, 4 kanals
kr.1.848,00
kr.1.386,00
Mest solgt
GSM kamera SimPal G4 HD + temperatur sensor. Kamera på Hytta
01.
GSM kamera SimPal G4 HD + temperatur sensor. Kamera på Hytta
Mini spion knappehulls kamera HD 1080P
02.
Mini spion knappehulls kamera HD 1080P
IP kamera PTZ IOS/Androide 720 HD
03.
IP kamera PTZ IOS/Androide 720 HD
GSM kamera SimPal G4 HD + fjernkontroll, temperatur sensor
04.
GSM kamera SimPal G4 HD + fjernkontroll, temperatur sensor
Xenon lys MC H4 Hi/Low Bixenon
05.
Xenon lys MC H4 Hi/Low Bixenon
Xenon Søkelys 12V, fjernstyrt spot beam
06.
Xenon Søkelys 12V, fjernstyrt spot beam
IP kamera vanntett IOS/Androide 720 HD. Minnekort 8GB
07.
IP kamera vanntett IOS/Androide 720 HD. Minnekort 8GB
Trådløs PIR kroppsvarme sensor 433Mhz
08.
Trådløs PIR kroppsvarme sensor 433Mhz
Trådløs røyk sensor ionisk FSK 433Mhz til SimPal G4 kamera
09.
Trådløs røyk sensor ionisk FSK 433Mhz til SimPal G4 kamera
Trådløs temperatur sensor 433Mhz
10.
Trådløs temperatur sensor 433Mhz
Tips en venn
 

Fortell gjerne dine venner om våre sider.